Podbijanie ogloszen

Kosz jest miejscem do ktorego trafiaja wszystkie posty usuniete. Posty te beda automatycznie kasowane po upływie 2-3 dni. Posty obrazliwe i zawierajace niecenzuralne wyrazy sa kasowane od razu i nie trafiaja do kosza. Jesli zobaczysz swoj post w koszu i mialbys pytania dlaczego zostal tam umieszczony, zapytaj poprzez PW moderatora forum.

Re: Podbijanie ogloszen

Postby DarkDante » Tue, 16 February 2010, 21:26

tego samego dnia co wystawiłam na sprzedasz, zapyta się "czy aktualne?", to mogę odpisać ze tak?, czy muszę czekać ten tydzień??

Mroweczka odpowiedz to nie jest podbicie postu w sensie o jakim tutaj mowa. Oczywyscie ze mozesz odpiwiedziec w swoim poscie nawet minute po jego opublikowaniu, jesli bedzie to odpowiedz na na przyklad zadane pytanie.
DarkDante
Admin

Postby mroweczka666 » Tue, 16 February 2010, 21:42

Dziękuję za wyjaśnienie ;) teraz już wszystko rozumie .

A jeżeli mogę coś podpowiedzieć w kwestii :

GeparD wrote:co do ostrzeżeń to prawdę powiedziawszy już mi się nie chce, to jest po prostu parodia, zostawiasz informacje w wątku, wysyłasz PM z prosba, ludzie i tak maja ciebie za przeproszeniem w glebokim powazaniu i robia co im sie podoba. Poprostu nie traktuja takich ostrzezen serio - a tam admin/moderator sobie pogada, pogada i przestanie.

Skoro użytkownicy leją na PW od adminów to może zrobić widoczny dla wszystkich wykres z ostrzeżeniami, który znajdywałby się pod avatarem:
6 ostrzeżeń: przy 3 - nie można pisać postów, ale można przeglądać forum, a przy 6 ostrzeżeniach - wypad.
mroweczka666
Bywalec

Postby DarkDante » Tue, 16 February 2010, 21:43

Mozna, jak najbardziej. Ale trzeba ta decyzje dobrze przemyslec :) Jest to temat na spotkanie adminowo-moderatorskie, ktore odbedzie sie juz niedlugo.
DarkDante
Admin

Postby mroweczka666 » Tue, 16 February 2010, 23:07

Wracajac do poprzedniego tematu:
mroweczka666 wrote:Co do jakichkolwiek komentarzy na temat ogłoszeń:

GeparD wrote: wg mnie nie powinno być żadnych komentarzy w ogłoszeniach, powinny być tylko informacje o przedmiocie sprzedaży i "rozmowa" miedzy sprzedającym a zainteresowanym, wszelkie inne docinki czy komentarze powinny lecieć w kosmos.

zgadzam się w 100%

Chodziło mi o ogłoszenia Sprzedam/Oddam, natomiast jeżeli chodzi o Usługi to wydaje mi się, ze warto by było pisać opinie na ten temat, oczywiście wszystko w granicach rozsądku ;)

Pozdrawiam.
mroweczka666
Bywalec

Postby GeparD » Tue, 22 June 2010, 08:56

Aktualizacja:

zauwazylem ostatnio nagminie praktykowany proceder, przede wszystkim przez osoby nowe na forum. Otorz by uniknac oskarzenia o wczesniejsze podbicie, osoby takie opuszczaja cene o 5 funtow, a nawet o jednego funta. Ostrzegam, ze to tez bedzie traktowane jako podbicie niezgodne z tutejszymi zasadami. na razie umiescilem ostrzezenia w takich ogloszeniach. Nastepnym razem bede kasowal.
GeparD
Site Admin

Postby GeparD » Mon, 19 July 2010, 22:32

w zwiazku z aktualizacja zasad panujacych w dziale ogloszen, jakiekolwiek podbijanie jest zabronione
GeparD
Site Admin

Previous

Return to Kosz