National Insurance Numberpotwierdzenie poszukiwania pracy

porady dotyczace metod zalatwienia roznych formalnosci - konta w banku, pozwolenia na prace, ubezpieczenia, karty kredytowej, prawa w UK ... Zachecam do zajrzenia tutaj

National Insurance Numberpotwierdzenie poszukiwania pracy

Postby Raglinski » Sun, 10 August 2014, 12:15

Witam
Ubiegam się o NINO i mam pewne zapytanie z tym związane. Mam przedstawić dwa potwierdzenia ze poszukuje pracy, byle w TechTrade i list został mi wypisany w innych agencjach twierdza ze takowego listu wypisac mi nie moga, dostałem tylko wizytowke. I teraz mam pytanie czy sama wizytowka wystarczy czy musze mieć potwierdzenie "na papierze" ?.
Raglinski
Nowy na forum

Re: National Insurance Numberpotwierdzenie poszukiwania prac

Postby adam » Sun, 10 August 2014, 19:22

9 lat temu najpopularniejszym sposobem na udowodnienie w Jobs and Benefits Office, ze aktywnie poszukujemy pracy, bylo przedstawienie dokumentow poswiadczajacych rejestracje w agencji pracy, a najlepiej kilku naraz.

To wystarczylo.
adam
Forumowy wymiatacz

Re: National Insurance Number potwierdzenie poszukiwania pra

Postby Raglinski » Sun, 10 August 2014, 21:05

Potwierdzenie jedno mam na pismie a doreszty nie, dali mi tylko wizytowke i nie wiem czy wizytowka moze byc. W industrialu nie chca mnie zarejestrowac w First Choice dopiero jak bende mial nin-a znowusz Rushe znalezc nie moglem. Gdzie jeszcze wydaja takowe poswiadczenie a nie wizytowki ?.
Raglinski
Nowy na forum

Re: National Insurance Numberpotwierdzenie poszukiwania prac

Postby 016hnoor » Sat, 28 March 2015, 07:36

Mam przedstawić dwa potwierdzenia ze poszukuje pracy, byle w TechTrade i list został mi wypisany w innych agencjach twierdza ze takowego listu wypisac mi nie moga, dostałem tylko wizytowke.
016hnoor
Nowy na forum

Return to Prawo, podatki, urzedy, Banki