CSCS upraniena bhp dla elektryka

porady dotyczace metod zalatwienia roznych formalnosci - konta w banku, pozwolenia na prace, ubezpieczenia, karty kredytowej, prawa w UK ... Zachecam do zajrzenia tutaj

CSCS upraniena bhp dla elektryka

Postby Raglinski » Sun, 3 August 2014, 15:01

Witam
Mam pewien mętlik w głowie, naczytałem się o ty troche i lekko zgłupiałem. Wiem że zanim podchodził bym do ichniejszej wersji grupy SEP muszę mieć zaliczone egzaminy związane właśnie z SCSC a dokładniej ECS. Tylko rodzajów elektryków jest tam o ch.... i ciut ciut. Nie łape tego wogóle. Dobra ale napisze teraz cos o sobie jestem elektrykiem w polsce mam uprawnienaia E do 15 kV i KP do 1 kV, kończyłem ZSZ. Jak ktoś to przerabiał i zechciał by się podzielić informacjami będę bardzo dzwięczny ;)
Raglinski
Nowy na forum

Re: CSCS upraniena bhp dla elektryka

Postby Zaven34 » Tue, 8 March 2016, 08:04

Nie możesz po prostu zrobić sobie okresowe szkolenie bhp przez internet polecam Ci takie rozwiązanie, sam zrobiłem i naprawdę to jest fajna sprawa, praktycznie nie musisz z domu wychodzić i bardzo szybko idzie to wszystko załatwić, polecam.
Zaven34
Nowy na forum

Re: CSCS upraniena bhp dla elektryka

Postby samotny » Mon, 4 April 2016, 07:34

Uwielbiam jak ktoś chce zabłysnąć i pisze w wątku sprzed dwóch lat... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
samotny
Bywalec

Return to Prawo, podatki, urzedy, Banki