Panie i Panowie

Wszelkie formalnosci i sprawy zwiazane z mieszkaniem: wynajem, zakup, formalnosci, agencje, dofinansowanie. Prosze nie zamieszczac tu ogloszen.

Re: Panie i Panowie

Postby dorian0404 » Fri, 17 January 2014, 19:43

300 funtow to raczej malo bo tak jak pisala Karola to tylko za mieszkanie a raczej za pokoj a gdzie dolozyc sie do pradu,gazu czy oleju a jedzonko a na bilety autobusowe.Moja znajoma przyjechala i znalazla prace po tygodniu i to z marnym jezykiem :) siostra mojej kolezanki siedzi tu juz miesiac bez pracy :( a jest po szkole polsko -amerykanskiej .Tak wiec wszystko zalezy od szczescia Twojego .Adres musisz miec do otworzenia konta bankowego i nin tez wysla Ci na adres domowy.Wszystko zalezy od tego ile Ci przyjdzie szukac ta prace.Ja 9 lat temu znalazlam prace w swoim zawodzie przez neta bedac jeszcze w polsce na stronce londynek czy jakos tak.Powodzenia.
dorian0404
Forumowy wymiatacz

Panie i Panowie

Postby Tomi84pl » Wed, 29 January 2014, 23:43

Miesiąc to minimum na jaki trzeba się nastawić i taka szybka i prosta kalkulacja: tygodniowo na lokum: 50£, jedzenie: 50£, inne(kosmetyki, transport, nie przewidziane): 50£. Czyli 600£ zakładając, że masz kasę na bilet powrotny do PL :-)

Dopisek: bardzo często (jak nie zawsze) pierwszą wypłatę dostaniesz po 2 tygodniach. Czyli jak znajdziesz prace w czwartym tygodniu pobytu tutaj to licz się z tym, że za ten czas wypłatę dostaniesz za 2 tygodnie w piątek...
Tomi84pl
Bywalec

Re: Panie i Panowie

Postby feminiistka » Tue, 31 March 2015, 08:09

mso wrote:Aż tak jest źle w NI? Sztuczny kryzys niszczy wszystko.

Nie źle, tylko jakieś formalności trzeba załatwić.
feminiistka
Nowy na forum

Previous

Return to Mieszkanie - problemy