Niebezpieczne ulice, dzielnice - zestawienie.

Wszelkie formalnosci i sprawy zwiazane z mieszkaniem: wynajem, zakup, formalnosci, agencje, dofinansowanie. Prosze nie zamieszczac tu ogloszen.

Re: Niebezpieczne ulice, dzielnice - zestawienie.

Postby dygin » Fri, 25 April 2014, 08:38

witam, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z St James Gardens i pobliskimi uliczkami przy Falls Rd ?
dygin
Nowy na forum

Postby thornvald80 » Wed, 7 May 2014, 20:04

Kilka atakow w krotkim czasie na polskie rodziny w Belfascie... a *uj z tym panie - UKRAINA!!! taki mi sie komentarz nasuwa... ale fakt u nas jeszcze zabitych nie ma... chyba juz czas zapuscic brode wyjsc na ulice i zaczac krzyczec ze allah jest wielki... wtedy czlowieka nie rusza.
thornvald80
Forumowy wymiatacz

Postby Izysia » Wed, 4 June 2014, 10:12

OnAiOn wrote:witam
czy ja mam na czole napisane ,że jestem katolikiem albo czy ludzie wywieszaja krzyze nad drzwiami? Nie do końca rozumiem ta polityke :) Dlatego czekam na jakies sensowne odpowiedzi,z gory dziekuje :)

ja nawet nie jestem katolikiem, a słyszałam komentarze smarkaczy na ulicy za mną idącą sobie spokojnie z psem, że jestem [email protected] foreignerem;
Niestety w moim przypadku to widać - nie chodzę w piżamie i nie założę legginsów na doopę rozmiar 22 oraz makijaż mi nie kapie na t-shirta;
ten wątek jest dobry - można popytać co i jak i gdzie; popieram:)
Izysia
Bywalec

Postby Kamilloss6 » Wed, 18 June 2014, 07:03

dygin wrote:witam, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z St James Gardens i pobliskimi uliczkami przy Falls Rd ?

Ja tam mam znajomych i nie jest źle... okolica jest raczej spokojna, trafiają się grupki ludzi którzy są głośni i piją po nocy ale raczej nie są agresywni tak że można tam zamieszkać.
Kamilloss6
Nowy na forum

Postby Michex » Sun, 30 November 2014, 18:35

Czytam i czytam i ogólnie wydaje mi się żę wszędzie jest nieciekawie :) ale to tak jak w Polsce w zależności od miejsca i czasu.

Czy południowy Belfast czyli okolice Ormeau Park i okolice Queen's University będą w miarę bezpieczne na wynajęcie pokoju ??
Michex
Nowy na forum

Postby Korcia » Mon, 5 January 2015, 22:09

Do Pana wyżej.
Zależy w jakim jesteś wieku i czego oczekujesz od tego pokoju. Bierz pod uwagę, że jest to studencka dzielnica więc impreza jest dzień i noc, non stop krzyki, hałasy, muzyka i mnóstwo ludzi się kręci. Napewno nie zaznasz tu spokoju :) ja mam wynajęte mieszkanie wśród studentów i jest to najgorsza rzecz jaką zrobiłam odkąd tu przyjechałam. No i jest pełno Cyganów ale oni nie są szkodliwi. Te dzieci są hałaśliwe i często krzyczą, ale jak to dzieci, gdzieś bawić się muszą. Ogólnie Ci starsi co rozmawiają po angielsku są bardzo przyjaźnie nastawieni, pogadają, uśmiechną się a jak auto nie chciało odpalić od razu pytają się czy nie potrzeba pomocy, także na nich nie mogę narzekać :) ale dzielnicę odradzam, omijaj całe BT7 :)
Korcia
Nowy na forum

Postby Michex » Tue, 6 January 2015, 17:45

Dziękuję za informacje :)
Michex
Nowy na forum

Postby Marunos » Thu, 15 January 2015, 06:54

Korcia wrote:Do Pana wyżej.
Zależy w jakim jesteś wieku i czego oczekujesz od tego pokoju. Bierz pod uwagę, że jest to studencka dzielnica więc impreza jest dzień i noc, non stop krzyki, hałasy, muzyka i mnóstwo ludzi się kręci. Napewno nie zaznasz tu spokoju :) ja mam wynajęte mieszkanie wśród studentów i jest to najgorsza rzecz jaką zrobiłam odkąd tu przyjechałam. No i jest pełno Cyganów ale oni nie są szkodliwi. Te dzieci są hałaśliwe i często krzyczą, ale jak to dzieci, gdzieś bawić się muszą. Ogólnie Ci starsi co rozmawiają po angielsku są bardzo przyjaźnie nastawieni, pogadają, uśmiechną się a jak auto nie chciało odpalić od razu pytają się czy nie potrzeba pomocy, także na nich nie mogę narzekać :) ale dzielnicę odradzam, omijaj całe BT7 :)

Faktycznie lepiej omijać całe BT 7. Zero spokoju w takim miejscu...zwłaszcza jak chce się odpocząć od pracy itp.
Marunos
Nowy na forum

Postby k0rzerka » Sat, 17 January 2015, 07:52

W niektórych miejscach faktycznie mozna sie poczuć niebezpiecznie. Lepiej samemu tam nie chodzić.;)
k0rzerka
Nowy na forum

Postby szaloNa21 » Wed, 28 January 2015, 08:00

Ja takie miejsca to raczej omijam szerokimi łukami. Po co kusić los.......
szaloNa21
Nowy na forum

PreviousNext

Return to Mieszkanie - problemy