Niebezpieczne ulice, dzielnice - zestawienie.

Wszelkie formalnosci i sprawy zwiazane z mieszkaniem: wynajem, zakup, formalnosci, agencje, dofinansowanie. Prosze nie zamieszczac tu ogloszen.

Re: Niebezpieczne ulice, dzielnice - zestawienie.

Postby żabcia7 » Wed, 3 July 2013, 21:24

Hej a czy ktoś ma jakieś złe lub dobre doświadczenie na BT15? Konkretnie chodzi mi o York Rd i okolice?
żabcia7
Nowy na forum

Postby lucy123 » Mon, 5 August 2013, 19:57

HEJ
ja mieszkam na bt15.obecnie mieszkam na york park niedaleko York rd. niestety ale ja nie polece ci tej okolicy. jesli szukasz spokojnego miejsca to ta area taka nie jest.owszem,jesli jestes spokojnym lokatorem,i raczej nie imprezujesz to pewnie nic zlego sie nie stanie. zdecydowanie odradzam dla rodzin z dziecmi.
duzo spokojniej jest na bt15 w kierunku antrim rd-w bocznych uliczkach.(od tesco w kierunki glengormley bo nizej tez odpada).mieszane sasiedztwo ale wiadomo ze wszedzie mozesz trafic na jakiegos dziwnego sasiada.
mieszkalam 3 lata na bocznych od antrim rd (glandore avenue,glandore gardens) i sobie bardzo chwale. po przeprowadzce na york park wiem ze jak tylko skonczy mi sie umowa to zmykam na Antrim lub Glengormley.
my jestesmy rodzina z dzieckiem i tez szukamy spokojnego miejsca i York rd jak i cala Shore rd taka nie jest.zdecydowanie protestanckie ulice.
pozdrawiam
lucy123
Bywalec

Postby Marcinio » Wed, 7 August 2013, 12:51

Jeśli chodzi o niezbyt ciekawe okolice, to z tego co słyszałem:
Fortwillliam, Shore Rd area, New Lodge - pn. Belfast
Ormorou area = płd. Belfast
Ballymaccaret, Newtownards Rd area, Short Strand - wsch. Belfast
Ardoyne - zach. Belfast.

jarni252 wrote:Czy ktos wie jak mieszka sie w BT36? Najbardziej interesuja mnie okolice ulic Mayfield Road lub Dale? Okoliczne domki wygladaja ladnie.

W Newtownabbey jest na ogół spokojnie. Ja mieszkałem przez jakiś czas w Ashgrove area, więc to trochę kawałek od Mayfield Rd, toteż ciężko mi powiedzieć coś n/t rejonu, o który pytasz. :)
Na pewno jednak warto unikać Rathcoole, no i Forthill też nie za ciekawie wygląda.
Marcinio
Nowy na forum

Postby rrr » Thu, 22 August 2013, 12:24

Na jakich ulicach najlepiej nie wynajmować domu dla rodziny na BT 9?czy ktoś może polecić spokojne ulice z domami z piętrem 2 bądź 3 pokoje i ogródkiem?
rrr
Nowy na forum

Postby elevinka » Sun, 17 November 2013, 20:14

Nie wiecie moze jak sie mieszka w okolicach Woodvale Park? M. in. przecznice od Woodvale Road?
elevinka
Nowy na forum

Postby OnAiOn » Thu, 2 January 2014, 17:39

witam
Poszukuje informacji o Donegall Road i uliczkach bocznych za szpitalem,czy ktos cos słyszał ,wie? Jak tu się mieszka?Sporo ludzi odradza mi te okolice bo tu są wojny na tle religijnym,ale do jasnej..... czy ja mam na czole napisane ,że jestem katolikiem albo czy ludzie wywieszaja krzyze nad drzwiami? Nie do końca rozumiem ta polityke :) Dlatego czekam na jakies sensowne odpowiedzi,z gory dziekuje :)
OnAiOn
Nowy na forum

Postby robak » Fri, 3 January 2014, 03:39

W tej części trochę rodaków mieszka. Da sie żyć, ale zależy kogo będziesz miał bezpośrednio za sąsiada. Trafisz na debila - będziesz miał kłopoty, jestes niekontaktowy i lubisz imprezowac często i głośno - będziesz miał kłopoty. Jak trafisz na bardziej rozgarnietego sąsiada, to będziesz miał wesołe życie bez problemów. Dzielnica jest ogólnie trudna, ale do ogarnięcia. Dużo zależy od Twojego zachowania i przywitania sie z sąsiadami.
robak
Admin

Postby OnAiOn » Fri, 3 January 2014, 18:14

Dziękuje bardzo za odpowiedz:)
Z tego co mi wiadomo,jestem osobą bezkonfliktową :)(przynajmniej sie staram)nie imprezuje,gdyż mam 3 wspaniałych dzieciaczków :)Jestem zapracowana mama :) A szukam mieszkania w tej części bo jest stosunkowo blisko i nie drogo :P
OnAiOn
Nowy na forum

Postby robak » Sat, 4 January 2014, 10:24

Ta cena z czegoś wynika. Oprócz standardu domu, właśnie okolica. Jak już tam chcesz mieszkać, idź na oględziny i do sąsiadów. Pogadaj z nimi. Zobacz co to za ludzie.
robak
Admin

Postby mala_mi0076 » Sun, 26 January 2014, 18:05

Witajcie
czy ktos z Was mieszka/ mieszkał w okolicy BT13, konkretnie Caledon street? Czy to odpowiednia okolica dla rodziny z dziećmi?
mala_mi0076
Nowy na forum

PreviousNext

Return to Mieszkanie - problemy