mieszkanie socjalne

Wszelkie formalnosci i sprawy zwiazane z mieszkaniem: wynajem, zakup, formalnosci, agencje, dofinansowanie. Prosze nie zamieszczac tu ogloszen.

Re: mieszkanie socjalne

Postby kacha_wawa » Thu, 30 July 2009, 17:41

My teraz tez jesteśmy w trakcie załatwiania mieszkania socjalnego, była u nas miła pani z HE i przyznali nam 50 punktów, jednocześnie zapytała się, czy pasowałaby nam lokalizacja Lower Suffolk (gdzieś w pobliżu Andersontown). Czy wie ktoś może jak się tam mieszka? Bardzo proszę "życzliwych" o zachowanie złośliwych komentarzy dla siebie :wink:
kacha_wawa
Stały bywalec

Postby kacha_wawa » Fri, 31 July 2009, 13:14

Delikatnie mówiąc jestem w szoku, pracownica z HE była u nas 20 lipca, czyli niespełna 2 tygodnie temu, a dzisiaj dostaliśmy już list z propozycją mieszkania :shock: Więc mam konkretne pytanie czy ktoś wie jak się mieszka na Carnanmore Park? Nie chcielibyśmy trafić z deszczu pod rynnę :roll:
kacha_wawa
Stały bywalec

Postby Arturo » Fri, 31 July 2009, 14:42

Jest to brytyjska enklawa otoczona irlandczykami. Bywa czasami wesolo. Za to domki ladne.Dostarczalem tam olej swego czasu i sobie czasami gaworzylem z tubylcami
Arturo
Guru Forum

Postby kacha_wawa » Mon, 3 August 2009, 10:47

Dzięki Arturo :) No i mam dylemat, mieszkanie ładne, ale z każdej strony otoczone brytyjczykami. Znowu nie wiem co innego mi jeszcze zaproponują :roll:
kacha_wawa
Stały bywalec

Postby Arturo » Mon, 3 August 2009, 14:28

Ogolnie tendencja jest tego typu. Im gorsza dzielnica,tym szybciej mozna dostac oferte. Jesli odmowisz tej,to jeszcze 2 oferty ci sie naleza. Jesli odmowisz obu,musisz czekac kolejny rok. Pojdz to biura i powiadom ze chetnie
w tej Arei lecz po drugiej stronie Stewardstown road.Polecam Street View w Google Map. Mozna pospacerowac doslownie i obejrzec sobie okolice
Arturo
Guru Forum

Postby kacha_wawa » Mon, 3 August 2009, 16:55

Wielkie dzięki :) Właśnie zauważyliśmy, że w tej arei gdziekolwiek się nie obejrzysz flagi i symbole protestanckie. Odwiedziliśmy też potencjalnych sąsiadów i za mieszkanie podziękowaliśmy. Co tu dużo gadać, ludzie nie byli zbyt pozytywnie do nas nastawieni :roll:
kacha_wawa
Stały bywalec

Postby Zimcia » Thu, 6 August 2009, 09:30

kacha - jesli chcesz odpowiedzi na tematy dotyczace mieszkania socjalnego to skontaktuj sie z Aleksandra Lojek-Magdziarz, ktora wspolpracuje z HE.

Mozna ja zastac w biurze Stowarzyszenia 02890321232 badz pod numerem komorkowym 07916574225

Pozdrawiam

Monika
Zimcia
Site Admin

Postby eliz27 » Sun, 7 February 2010, 23:18

rezygnować z oferty mieszkania to nie jest dobry pomysł , mówię to z doświadczenia ponieważ moja siostra zrezygnowała z pierwszej oferty mieszkania i już wiecej żadnej oferty nie otrzymała a minęło już 2 lata. Ja otrzymałam mieszkanie z housingu w protestanckiej dzielnicy i nie mam żednych problemów i mieszkam blisko centrum. Rezygnować z ofert to mogą sobie irlandczycy i brytyjczycy ale nie MY
eliz27
Nowy na forum

Postby Arturo » Mon, 8 February 2010, 09:28

To cos tu nie gra. Dopiero ,po trzeciej rezygnacji przesuwaja Cie nizej.Teoretycznie,po roku masz kolejne
oferty.Radze tej osobie udac sie do siedziby i wyjasnic.
Arturo
Guru Forum

Postby madziara » Mon, 8 March 2010, 19:23

ja z pierwszej oferty zrezygnowałam, mieszkanie było w fatalnym stanie więc podziękowałam, znajoma oznajmiła mi że skreślą mnie z listy, o dziwo stało się inaczej dostałam drugą ofertę, niestety w tym czasie byłam w Polsce więc tak jak bym zrezygnowała, a po miesiącu dostałam 3 ofertę i aktualnie już mieszkam w tym domku. Czekałam nie całe 1,5 roku. Wszystko zależy gdzie chcesz to mieszkanie.
madziara
Forumowy wymiatacz

PreviousNext

Return to Mieszkanie - problemy