Coleraine stomatolog

Lekarze, szpitale ... wszystkie sprawy zwiazane ze sluzba zdrowia i zdrowiem

Coleraine stomatolog

Postby kayoyka » Wed, 24 October 2012, 21:26

Witam
Orientuje sie ktos moze czy w Coleraine lub okolicach ( Portrush, Portstewards) jest polski stomatolog?
Tylko nie piszcie o Belfascie bo to za daleko :(
Dzieki
kayoyka
Nowy na forum

Re: Coleraine stomatolog

Postby abecede » Fri, 26 October 2012, 22:18

jestem z Coleraine i niestety o zadnym polskim nie słyszałam. Angielscy również nie są tu najlepsi. Mojemu narzeczonemu dopiero co wypadła plomba robiona dwa miesiące temu, znajomej cała koronka a kolejna dostała zapalenia okostnej. Nie polecam. Ja sobie wyleczyłam wszystkie zęby w Pl bo taniej nawet prywatnie a i solidniej. Wiesz jak ten polski dentysta w Belfascie jest dobry bo ludzie go polecają to chyba warto. Tak myśle.
abecede
Stały bywalec

Postby kayoyka » Sat, 27 October 2012, 23:55

Dziekuje za odpowiedz, słyszałam ze gdzies w Coleraine niby jest (to tak jak pytalam o polska fryzjerke) ale gdzie dokladnie to nikt nic nie wie...widmo. Trzeba bedzie to Belfastu pewnie podjechac i tyle, bo tutejszym to zbytnio nie ufam bo juz widzialam skutki wizyt u miejscowych specjalistow :shock: wiem, ze w Polsce w sumie najlepiej no ale do Polski nie jezdze...
kayoyka
Nowy na forum

Postby thornvald80 » Sun, 28 October 2012, 00:22

A ja nie narzekam... Naprawilem tu 3 wyrwalem 2 i na razie, odpukac wszystko jest ok... A prawda jest taka ze 'polscy' lekarze b. szybko nabieraja zlych zwyczajow i zeruje na nie mowiacych po angielsku rodakach... A takich jest tu ciagle masa.
thornvald80
Forumowy wymiatacz

Postby montypython » Mon, 29 October 2012, 00:08

Ja tez nie narzekam na tubylczego dentyste. Pozdr.
montypython
Stały bywalec

Postby dorian0404 » Mon, 29 October 2012, 09:00

Ja Ci moge tylko polecic polskiego dentyste Pawla Cybulskiego,jest to mlody czlowiek i stara sie za wszelka cene,moim zdaniem najlepszy.Jak jestem tu 7 lat i caly czas leczylam zeby u lokalnych i powiem krotko :MASAKRA ,blomby wypadaly,albo byly tak elegancko zalozone,ze wogole nie dalo sie po po stronie leczonej nic jesc ani pic,3 razy od lokalnego dentysty dostalam w prezencie zapalenia jamy ustnej-myslalam,ze oszaleje z bolu,4 zebow wogole nie chcieli leczyc bo stwierdzili,ze sie nie da a pan Pawel naprawil robote po lokalnych dentystach i mohe jesc normalnie i pic i nic mnie nie boli.Co do cen to jest tani facet jak barszcz,do tego bardzo dokladny .
dorian0404
Forumowy wymiatacz

Postby kayoyka » Sat, 3 November 2012, 00:14

A gdzie ten pan Cybulski przyjmuje? Prosze o namiary
kayoyka
Nowy na forum

Postby abecede » Sat, 3 November 2012, 16:47

abecede
Stały bywalec

Postby kayoyka » Sat, 3 November 2012, 18:25

Dziekuje
kayoyka
Nowy na forum

Postby jhonsmith » Wed, 2 January 2013, 09:37

Trzeba bedzie to Belfastu pewnie podjechac i tyle, bo tutejszym to zbytnio nie ufam bo juz widzialam skutki wizyt u miejscowych specjalistow na tubylczego dentyste Pozdr. Prosze o namiary...!!!

;) :D
jhonsmith
Nowy na forum

Next

Return to Zdrowie