tanie zamienniki pieluszek

Forum mam: starszych, mlodszych, bardziej i mniej doswiadczonych :) Forum publiczne - rejestracja jest niekonieczna.

tanie zamienniki pieluszek

Postby morbus » Fri, 29 May 2015, 17:10

Witam.
Wlasnie dorobilismy sie z zona potomka i tu pytanie dla rodzicow z doswiadczeniem.
Poszukuje tanszych zamiennikow dla pieluszek Pampers. Wiem, ze moj brat w polsce kupowal w biedronce jakies tansze pieluszki i zachwalal jakosc/cene. Ostatnio rozmawialem z kolega ktory mowil mi to samo, a doswiadczenie mowi mi, ze w NI znajde tez jakies tanie zamienniki(biedronki tu niestety nie mamy). Zeby nie doswiadczac stosu tanszych firm niekoniecznie jakosciowo dobrych na dziecku, prosze o dorade zaprawionych w boju rodzicow.
Jakie mozecie polecic tanie/dobre pieluszki(pampersy da sie tanio wychaczyc jak sie czatuje na promocje).

Z gory dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
morbus
Nowy na forum

Re: tanie zamienniki pieluszek

Postby bmors82 » Wed, 22 July 2015, 12:41

Są w Biedronce faktycznie tańsze i wcale nie gorsze od Pampersów - pieluszki DADA. Polecam.
bmors82
Nowy na forum

Postby Nerita » Thu, 3 December 2015, 20:20

Jakie marki byście konkretnie polecili w tym zakresie? Za kilka tygodnii będziemy mieli w końcu po raz pierwszy przyjemność przetestować w akcji.
Nerita
Nowy na forum

Postby morbus » Sat, 26 December 2015, 21:59

czesc.Poniewaz nikt nie odpowiedzial na moj post kilka miesiecy wczesniej, sprobuje cos napisac o wlasnych doswiadczeniach z pieluchami. Pierwsze 1,5 miesiaca uzywalismy tylko pampersow bo i te pierwsze pieluszki wedle mojego odczucia byly poza konkurencja do innych firm.Pozniejsze bardziej wyrownane. Po prostu pampers 1 byl najlepszy. Te pozniejsze 2, 3 i 4 to zaczelismy mieszac dla oszczednosci z pieluszkami tesco. Wciaz uwazamy ze pampers jest najlepszy jednak pomimo ceny rzadzi, ale dla zaoszzcedzenia uzywamy pampersow tylko w nocy i na jakies dluzsze wyjscia. Pampersy wydaja sie przyjemniejsze w momencie kiedy pieluszka jest pelna(mokra). Ale ogolna chlonnosc jest dosyc podobna.Ja nawet do zakladania wole te tescowe bo jakos latwiej mi sie je zaklada.Tylko roznica w cenie potezna i dlatego mieszamy. Jak jest promocja na pampersy staramy sie kupowac wieksza ilosc a te tescowe zawsze sa w tej samej cenie. Polecam sprawdzanie marek bo tylko tak mozna sie przekonac ktore.... pozdrawiam
morbus
Nowy na forum

Postby robak » Sat, 2 January 2016, 03:24

Nie ma tych "jedynych i najlepszych i dla kazdego dziecka". Musisz je po prostu potestowac. Skora niektorych dzieciaczkow bedzie reagowac gorzej na pieluchy tesco, inna na pampersy czy inne marki. Mozesz tez wybrac sobie dwie marki. Tansza na dzien, bo aktywne dziecko czesciej je zbrudzi, a w nocy, na dluzszy sen (brzmi fajnie? :mrgreen: ) drozsze pieluszki, zeby lepiej/dluzej moglo dziecko w nich spac.
robak
Admin

Return to Mamy Mamuski Mamusie oraz Tatusiowie