Polskie mamy w UK. Czy jest nam tu lepiej?

Forum mam: starszych, mlodszych, bardziej i mniej doswiadczonych :) Forum publiczne - rejestracja jest niekonieczna.

Polskie mamy w UK. Czy jest nam tu lepiej?

Postby dmsob » Thu, 21 July 2016, 15:57

dmsob
Nowy na forum
 
Posts: 6
Joined: Tue, 19 July 2016, 11:20

Re: Polskie mamy w UK. Czy jest nam tu lepiej?

Postby Kalitafion » Wed, 17 August 2016, 05:01

Żyje się lepiej, ale rodzina została w Polsce...
User avatar
Kalitafion
Nowy na forum
 
Posts: 4
Joined: Tue, 16 August 2016, 05:23

Re: Polskie mamy w UK. Czy jest nam tu lepiej?

Postby TVN » Mon, 22 August 2016, 23:40

Niestety najbardziej boli brak bliskich ...
TVN
Nowy na forum
 
Posts: 22
Joined: Fri, 11 November 2011, 19:01

Re: Polskie mamy w UK. Czy jest nam tu lepiej?

Postby mikok34 » Wed, 24 August 2016, 12:09

Żyje się lepiej, dlatego pragnę moją rodzinę sprowadzić tutaj!
mikok34
Nowy na forum
 
Posts: 1
Joined: Tue, 23 August 2016, 15:12

Re: Polskie mamy w UK. Czy jest nam tu lepiej?

Postby ragner » Thu, 24 November 2016, 08:22

Jest lepiej. Mieszkam z żoną w Belfaście od 4 lat i nie narzekamy. Rodzina żyje w Polsce i nie ubolewa nad tym, że wyjechaliśmy.
User avatar
ragner
Nowy na forum
 
Posts: 4
Joined: Tue, 22 November 2016, 12:57
Location: Belfast

Re: Polskie mamy w UK. Czy jest nam tu lepiej?

Postby vlonar » Fri, 25 November 2016, 09:33

Ciekawy artykuł. Wiadomo nie jest to rozwiązanie idealne, bo takie nie istnieje niestety. Każdy może podejmować inny wybór bo ceni inne wartości.
User avatar
vlonar
Nowy na forum
 
Posts: 3
Joined: Tue, 22 November 2016, 15:01
Location: Pruszków


Return to Mamy Mamuski Mamusie oraz Tatusiowie

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests