Darmowe lekcje jezyka angielskiego

szkoly, prywatne lekcje, wrazenia z lekcji, polecenia, niezadowolenie ... wszystko co moze sie przydac osobie uczacej sie jezyka

Postby Asia » Mon, 23 April 2007, 11:55

Wiatam!
Jestem w Belfascie od niedawna i raczej na stale :) ,mam syna w wieku 3 lat,ktory nie zna jezyka a od nowego roku bedzie musial pojsc do szkoly, czy sa moze organizowane jakies kursy jezyka dla dzieci w tym wieku?A przy okazji i dla mam? :D

Asia
Asia
Nowy na forum

Postby Kaśka » Mon, 23 April 2007, 12:22

cześć, jeśli mieszkasz blisko Woodstock Road albo Cregagh Road to w każdy poniedziałek o godzine 14 w WillowField Paris Church ( na przeciwko posterunku policji , tuż obok przychodni lekarskiej ) są organizowane lekcje angielskiego dla dzieci- wszystko w formie zabawy.
Serdecznie zapraszam - miła atmosfera, mozna poznać inne polskie mamy i nie tylko.
Kaśka
Bywalec

Postby Asia » Tue, 24 April 2007, 21:14

Witaj Kasiu
dzieki za informacje,na pewno skorzystam,ale mam jeszcze jedno pytanie,czy przez pierwsze spotkania jest mozliwosc zebym byla z synem?(nie zebym byla nadopiekuncza :lol: )ale w ostatnim czasie moj dzieciak przezyl wiele jak na swoje 3 latka i zachowuje sie troszke inaczej niz wiekszosc dzieci w jego wieku :cry:,bedac z nim moglabym pewne zachowania korygowac (do czasu az sie nie "oswoi").Ale zabrzmialo :lol: . Nie obawiaj sie jest normalnym,zdrowym dzieckiem tylko czasem jego zachowanie ma wiele do zyczenia.
Pozdrawiam Asia.
Asia
Nowy na forum

Postby Kaśka » Tue, 24 April 2007, 22:29

Asiu jak najbardziej, jeżeli Twoje dziecię będzie miało ochotę stać na głowie przez całe zajęcia nikomu to nie przeszkodzi :lol: Serdecznie zapraszam w najbliższy poniedziałek o 14 będzie zabawnie.
Nieprzejmuj się zbytnio zachowaniem Twojego dziecka - chyba nie widziałaś co potrafią robić tutejsze miejscowe dzieciaki :twisted:
Kaśka
Bywalec

Postby Kaśka » Wed, 25 April 2007, 20:49

Bator odnosnie tych lekcji to jest założony nowy temat ale chyba bez większego odezwu - jeśli możesz to przerób go po "swojemu" i zamieść gdzie chcesz :D
następne zajęcia już 30 kwietnia serdecznie zapraszam wszystkich
Kaśka
Bywalec

Re: Darmowe lekcje jezyka angielskiego

Postby pleasing » Sat, 3 June 2017, 12:27

Wciąż są darmowe?
pleasing
Nowy na forum

Return to Nauka jezyka