Collage w BMC

szkoly, prywatne lekcje, wrazenia z lekcji, polecenia, niezadowolenie ... wszystko co moze sie przydac osobie uczacej sie jezyka

Collage w BMC

Postby armex » Tue, 11 August 2015, 21:06

Witam,mam pytanie odnosnie nauki jezyka angielskiego w BMC w Belfascie ,czy moze mi ktos powiedziec jak ta nauka wyglada glownie chodzi mi o nauczycieli polskojezyczni czy angielskojezyczni?Jak sie dogaduja osoby ,ktore nie znaja wogole jezyka?
armex
Nowy na forum

Re: Collage w BMC

Postby adam » Wed, 12 August 2015, 11:07

Nie martw sie na zapas. Przygoda z nauka angielskiego rozpoczniesz sie od testu, ktory okresli Twoj poziom zaawansowania jest tzw. assesment. Nastepnie zostanie zaproponowany Tobie kurs, ktory stopniem zaawansowania odpowiada Twoim umiejetnosciom. Jezeli dopiero rozpoczynasz nauke, to w grupie bedziesz mial osoby, ktory sa na tym samym etapie. Nauczyciele sa anglojezyczni. Nauka nowego jezyka wsrod osob, ktore tak samo jak Ty stawiaja pierwsze kroki to swieta zabawa i okazja do poznania ludzi z calego swiata. Zycze powodzenia ;)
adam
Forumowy wymiatacz

Postby armex » Thu, 13 August 2015, 22:38

Dziekuje Adam za odpowiedz ,a czy orientujesz co będzie na tych egzaminach?jakie tam bedą pytania?
armex
Nowy na forum

Postby adam » Fri, 14 August 2015, 19:42

Mozesz spodziewac sie przyimkow, jakis zadan, gdzie nalezy wykazac sie znajomoscia wykorzystania wlasciwego czasu oraz slownictwo. Powodzenia.
adam
Forumowy wymiatacz

Return to Nauka jezyka