Dobry sposob na nauke angielskiego - ucz się ONLINE

szkoly, prywatne lekcje, wrazenia z lekcji, polecenia, niezadowolenie ... wszystko co moze sie przydac osobie uczacej sie jezyka

Dobry sposob na nauke angielskiego - ucz się ONLINE

Postby Anneta » Mon, 2 January 2012, 13:52

Sposób na naukę angielskiego - szczerze polecam!
https://www.etutor.pl/?p=Annet

Czy ktos juz korzysta z programu eTutor? Jakie są Wasze opinie? Ja zaczelam niedawno i jestem pod wrazeniem.
Anneta
Nowy na forum

Re: Dobry sposob na nauke angielskiego - ucz się ONLINE

Postby mygmygg » Mon, 20 February 2012, 18:01

Zarejestrowałam się na darmową próbę i przyznam że fajny system, ale chyba nie dla mnie.
Nigdy nie umiałam uczyć się z książek i dopóki nie zaczęłam używać wyrażeń to nie zostawały mi w głowie.
Jak do tej pory najbardziej do mnie przemawia metoda Callana (Eden Language School na Ravenhill Rd) i na razie skupiam się na wymowie, bo to był mój słaby punkt. Utrwalam sobie wymowę słówek, poprzez używanie ich w zdaniach a przez co uczę się poprawnego ich zastosowania i gramatycznej konstrukcji zdań i wyrażeń.
Myślę, że jak przebrnę do końca Callana wtedy skorzystam z etutor bo na razie w moim przypadku nie widzę sensu.
Ale wszystkim proponuje się zarejestrować i spróbować - na większości kursów są darmowe lekcje próbne tak w Eden Language School którą polecam jak i na etutor można się zarejestrować i mieć dostęp do próbnego materiału. Każdy może znaleźć coś dla siebie.
mygmygg
Nowy na forum

Postby kowalczukk » Tue, 21 February 2012, 09:57

troche kursow jest tez na :
http://alison.com/pl
Mozna nawet stwozyc klase
I oczywiscie caly kurs darmowy ;)
kowalczukk
Stały bywalec

Postby tomekuk » Wed, 4 April 2012, 18:02

Witam,

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą przeznaczoną dla osób, które chcą szlifować swój angielski poprzez świetną zabawę. Wystarczy dołączyć do panelu PolesApartUK, aby otrzymać miesięczny darmowy dostęp do płatnego serwisu z nauką angielskiego English Attack! Wystarczy kwadrans dziennie, aby po paru tygodniach zauważyć wyraźną poprawę. Wciągające multimedialne materiały mają różny poziom trudności, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dodatkowo będąc użytkownikiem panelu PolesApartUK możesz brać udział w sondażach przeznaczonych dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i zarabiać prawdziwe pieniądze lub dostawać vouchery na zakupy w sieciach popularnych marketów na Wyspach np. Tesco, Sainsbury's, John Lewis, Debenhams czy Waitrose. Pamiętaj, że każdy Twój głos się liczy i wpływa na rozwój nowych produktów oraz na poprawienie jakości obsługi. Dlatego jeśli masz tylko chwilę czasu dołącz do serwisu.

Ja korzystam zarówno z English Attack jak i PolesApartUK już kilka miesięcy i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam każdemu!

Pozdrawiam
Tomek
tomekuk
Nowy na forum

Postby angie87 » Thu, 28 November 2013, 10:37

Anneta wrote:Sposób na naukę angielskiego - szczerze polecam!
https://www.etutor.pl/?p=Annet

Czy ktos juz korzysta z programu eTutor? Jakie są Wasze opinie? Ja zaczelam niedawno i jestem pod wrazeniem.

Fajna rzecz, polecam. A do tego super przejrzysty słownik diki.
angie87
Nowy na forum

Postby bruce741 » Mon, 9 December 2013, 12:44

Twój głos się liczy i wpływa na rozwój nowych produktów oraz na poprawienie jakości obsługi. Dlatego jeśli masz tylko chwilę czasu dołącz do serwisu.
bruce741
Nowy na forum

Postby cami » Mon, 21 July 2014, 10:14

Kursy językowe z wykwalifikowanymi lektorami przez Skype www.szkola-shamrock.pl
cami
Nowy na forum

Postby amy82 » Mon, 11 August 2014, 12:43

Ja wolę uczyć się face to face z osobami, które super ten język znają.
amy82
Nowy na forum

Postby metpers » Fri, 17 October 2014, 01:45

Chcecie poznać prawdę??! To ja wam zaserwuję najlepszy materiał o tej szkole językowej, jaki znalazłem w necie. wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: http://forani.pl/forum/szkola-jezykowa-etutor-opinie 8-) nie dziękować, tylko czytać! ;)
metpers
Nowy na forum

Postby martakomper01 » Mon, 5 January 2015, 11:47

Ja muszę powiedzieć, że planuję po studiach wyjechać do Belfastu i dlatego cały czas dokształcam język. Ostatnio skorzystałam z tego kursu online. Każda ilość nowych słówek się przyda, dlatego bardzo polecam;)
martakomper01
Nowy na forum

Next

Return to Nauka jezyka