Prywatne lekcje angielskiego - Belfast

szkoly, prywatne lekcje, wrazenia z lekcji, polecenia, niezadowolenie ... wszystko co moze sie przydac osobie uczacej sie jezyka

Prywatne lekcje angielskiego - Belfast

Postby Chris » Mon, 16 November 2009, 19:41

Jestem doktorantem na Queen's University Belfast. Poszukuje chetnych do nauki jezyka angielskiego w obrebie Belfastu (dojezdzam do uczniow). Mam szczescioletnie doswiadczenie w prywatnym nauczaniu: w Polsce prowadzilem dzieci w wieku szkolnym, przygotowywalem do egzaminow, matur, uczylem rowniez doroslych. Posiadam certyfikat TOEFL.
Cena zajec kazdorazowo ustalana jest indywidualnie w zaleznosci od wieku ucznia, jego poziomu oraz celu, w jakim podejmuje ona/on nauke.
Wszelkie pytania prosze kierowac na adres mailowy [email protected]
Krzysztof
Chris
Nowy na forum

Re: Prywatne lekcje angielskiego - Belfast

Postby Chris » Mon, 25 January 2010, 13:02

Moja oferta jest wciąż aktualna. W ciągu ostatnich kilku tygodni zebrała się pokaźna grupa uczniów, jednak wciąż dysponuję wolnymi terminami, zarówno w ciągu tygodnia (głównie godziny popołudniowe) jak i w trakcie weekendu.
Serdecznie zachęcam, mój adres emailowy - [email protected] - jest do Państwa dyspozycji.
Chris
Nowy na forum

Postby ravia23 » Tue, 16 February 2010, 19:28

W Belfascie jest wiele szkół, kursów czy nauczycieli języka angielskiego. Naprawdę jest w czym wybierać. Chcac poprawic poziom jezyka zapisalam sie na kurs, jednak szybko zniechęciło mnie „szablonowe” podejście do mojej osoby, a najgorsze bylo to iz nie czyniłam żadnych postępów w języku.
Trzy miesiące temu znalazlam ogloszenie Pana Krzysztowa . Szczerze przyznaję , ze zajęcia spełniły moje oczekiwania, zawsze starannie przygotowane i zaplanowane, a przez to ciekawe i zorganizowane do ostatniej minuty.Materiał do nauki zawsze przygotowywany jest pod moja osobę gdyz Pan Krzysztof indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, dokładnie go poznaje i wie na co go stać:):).Od trzech miesięcy, dwa razy w tygodniu chodze na prywatne lekcje i osobiście uważam, że zrobiłam ogromne postępy w języku angielskim, duża ilość konwersacji sprawiła, że już nie boję się rozmawiać a konstrukcje gramatyczne nawet te bardzo skomplikowane nie sprawiaja mi juz problemu. Chcę rownież dodac ze atmosfera na zajeciach jest swietna.
Jesli szukacje nauczyciela jezyka angielskiego skontaktujcie sie z Panem Krzysztofem mysle ze bedziecie rownie zadowoleni.
ravia23
Nowy na forum

Postby GeparD » Thu, 18 February 2010, 20:10

Ja rozumiem ze cena jest ustalana indywidualnie, ale przeciez mozna podac jakies widelki badz przyklady w zaleznosci od poziomu czy rodzaju szkolenia...
GeparD
Site Admin

Postby green » Thu, 18 February 2010, 23:16

ile srednio kosztuje godzina ? bardziej oplaca mi sie zapisac na prywatne lekcje czy na nauke metoda Callana? jak cenowo to wychodzi?
green
Bywalec

Postby Chris » Fri, 19 February 2010, 12:20

GeparD wrote:Ja rozumiem ze cena jest ustalana indywidualnie, ale przeciez mozna podac jakies widelki badz przyklady w zaleznosci od poziomu czy rodzaju szkolenia...

Oczywiscie. Zazwyczaj cena jednej godziny zegarowej to 10GBP. Wiekszosc moich dotychczasowych uczniow jest na mniej wiecej tym samym poziomie zaawanoswania i ich wymagania sa bardzo podobne. Zdarzaja sie jednak sytuacje wyjatkowe, kiedy to potrzebne jest albo specjalistyczne slownictwo, albo sam uczen wymaga wiekszej uwagi - wtedy naturalnie cena jest wyzsza. Nie przekracza ona jednak 15GBP a i przypadki takie sa sporadyczne.

green wrote:ile srednio kosztuje godzina ? bardziej oplaca mi sie zapisac na prywatne lekcje czy na nauke metoda Callana? jak cenowo to wychodzi?

Najczesciej cena jednej godziny zegarowej to 10GBP ale osobiscie nie potrafie odpowiedziec "co sie bardziej oplaca" gdyz kazdy ma wlasne preferencje co do sposobu uczenia sie. Jedni wola chodzic na zajecia z angielskiego w grupie, inni wybieraja lekcje prywatne. Raczej nalezy sie zapytac "na czym lepiej skorzystam?". Nie znam rowniez cennika zajec kursowych, wiec tym bardziej nie pomoge.
Chris
Nowy na forum

Postby GeparD » Fri, 19 February 2010, 19:46

i o to chodzi, zwięźle i na temat. podawajcie ceny w treści ogłoszenia
GeparD
Site Admin

Postby Chris » Sat, 17 April 2010, 10:19

Moja oferta jest nadal aktualna, serdecznie zapraszam. Adres mailowy [email protected] to najszybsza droga kontaktu ze mną.
Chris
Nowy na forum

Postby Chris » Sat, 14 August 2010, 00:30

Chciałem poinformować, że przez najbliższy okres czasu nie jestem w stanie przyjąć nowych uczniów. Jeśli pojawi się wolne miejsce na pewno dam znać.
Chris
Nowy na forum

Postby Chris » Sat, 12 March 2011, 11:47

Z przyjemnością przyjmę kilkoro nowych uczniów. Bardzo przepraszam tych wszystkich, którym niestety musiałem wcześniej odmówić. Wszelkie pytania proszę kierować na [email protected]. Pozdrawiam.
Chris
Nowy na forum

Next

Return to Nauka jezyka