Jakie ubezpieczenie na samochód ?

Tu jest miejsce na *prawie* wszystko. Prosze zwrocic uwage, ze imprezy/zgromadzenia/inicjatywy maja swoj wlasny dzial.
Forum rules
Tu jest miejsce na *prawie* wszystko. Prosze zwrocic uwage, ze imprezy/zgromadzenia/inicjatywy maja swoj wlasny dzial.

Jakie ubezpieczenie na samochód ?

Postby Losz3K » Tue, 28 July 2015, 19:43

Witam mam takie pytanie jakie jest najtańsze ubezpieczenie ? Czy polskie zniżki wchodzą w rachubę? Proszę o normalne odpowiedzi Sorry jak to nie ten dział
Losz3K
Nowy na forum

Re: Jakie ubezpieczenie na samochód ?

Postby Tomi84pl » Mon, 29 February 2016, 19:28

Co znaczy najtańsze? Wolisz zapłacić 200-300 i modlić się przez cały rok żebyś nie musiał do nich(ubezpieczalni) dzwonić czy wolisz zapłacić 400-500 i mieć święty spokój? Po za tym to zależy od auta, Twojego stażu (bezwypadkowego), czy masz zniżki z UK lub z PL jak nie są z przed 10 lat.

Jest kilka porównywarek, chyba nawet jest jakaś comperia czy coś. Na takich portalach możesz całkiem dokładnie wyliczyć wszystko, podając tablice i swoje dane. Mały minus to taki, że takie porównywarki to takie masówki i każda firma do której wysyłasz zapytanie przez porównywarkę o wycenę zagłada Ci dość głęboko pod łóżko :-) praktycznie nie różni się to od sprawdzania przez bank zdolność kredytową. Nie chodzi o to czy to coś złego, bo każda firma to robi, chodzi tylko o tą masować jak wysyłasz zapytanie do porównywarki.
Tomi84pl
Bywalec

Postby testo » Wed, 8 February 2017, 14:41

W tym roku ceny ubezpieczenia polecialy naprawde mocno w gore. Sam chyba bede zmienial swojego aktualnego ubezpieczyciela, poniewaz przez tyle lat nie mialem zadnego wypadku i mam nadzieje, ze tak pozostanie. Zreszta te pieniadze w sporej czesci jest trudno otrzymac. Warto skupic sie na bezpiecznej jedzie, chociaz co rok interesowac sie nowymi przepisami o ruchu drogowym oraz robic przeglady. Podczas zimy dodatkowo warto zakupic dobry zestaw opon .. nalezy takze sprawdzic indeks predkosci opon przed ich zakupem - ja sie dowiedzialem o tym na tym blogu https://www.feuvert.pl/blog/indeks-pred ... ki-wybrac/ . Oczywiscie jesli nie musze koniecznie gdzies jechac to siedze poprostu w domu mimo wszystko.
testo
Nowy na forum

Postby Balley » Fri, 10 February 2017, 08:49

Jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu w UK, sam miałem z tym problem, ale na szczęście znalazłem na stronie http://www.emano.co.uk/ informację, że firma ta pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z brytyjskim prawem jazdy oraz ubezpieczeniem samochodu. Co ciekawe mają w ofercie wiele testów na prawo jazdy oraz oferują pomoc w tej tematyce, więc osoby, które mają zamiar robić prawko na wyspach - oferta jak znalazł ;)
Balley
Nowy na forum

Postby robak » Tue, 14 February 2017, 13:52

Taaa... na GB, nie cale UK pewnie. Jak wiekszosc :)
robak
Admin

Postby lorton » Fri, 17 February 2017, 22:03

Balley ta firma to z polecenia?
lorton
Nowy na forum

Postby discanvi » Sun, 9 April 2017, 14:44

Dzień dobry. Mieszkamy w Anglii od około roku i planujemy kupić auto, ale nadal mamy auto w Polsce (z którego korzysta rodzina). Czy to prawda, że chcąc ubezpieczyć samochód w UK, nie mogę mieć drugiego ubezpieczonego w Polsce?
Pozdrawiam
discanvi
Nowy na forum

Postby dorcia9996 » Tue, 5 February 2019, 17:29

Najlepiej skorzystać z tego typu firmy: https://www.polplan.co.uk/ Wszystko po polsku, bo firma kieruje ubezpieczenia własnei do Polaków w UK. Oferty mają naprawdę korzystne. Zresztą zadzwońcie i popytajcie co i jak.
dorcia9996
Nowy na forum

Return to Na kazdy temat